Zaginął Maciej Neumann [AKTUALIZACJA] – Pan Maciej został odnaleziony dziś w nocy cały i zdrowy.

Pan Maciej odnalazł się dziś w nocy cały i zdrowy.

Z informacji przekazanych przez rodzinę i przyjaciół Pana Macieja wiemy, że odnalazł się on dziś między 2 a 3 w nocy cały i zdrowy. Wszystkim, którzy zainteresowali się losem zaginionego dziękujemy.

Przykład Pana Macieja pokazuje jak ważne są działania podjęte przez rodzinę i przyjaciół w ciągu pierwszej doby od zaginięcia. Rozpowszechnienie informacji w jak najszerszym gronie osób (samo wydarzenie na profilu Facebook’a jednego z przyjaciół Pana Macieja dotarło w ciągu 12 godzin do przeszło 2,5 tysiąca osób – z naszych stron doszło kolejne 736 osób) sprzyja w znacznym stopniu pomyślnemu zakończeniu sprawy.

Zaginął Maciej Neumann!

Zaginiony Maciej Neumann

Zaginiony Maciej Neumann

Zaangażowany społecznik, miłośnik komiksu, historyk, autor wielu publikacji, komentator.

W dniu dzisiejszym około południa Maciej wyszedł z domu i już do niego nie wrócił. Rozminął się ze swoją Mamą, która w domu znalazła jego komórkę, okulary, telefon… nikt nie wie co się z Maciejem dzieje.

Ostatni raz sąsiedzi widzieli go w Toruniu jak udawał się w kierunku ulicy Poznańskiej dziś (22.05.15) około godziny 12.

Czas odgrywa tu największą rolę! Jeśli macie jakiekolwiek informacje gdzie Maciej może przebywać, jeśli może jest u kogoś z Was, a może tylko go widzieliście – dajcie nam znać! Piszcie na adres r.czekanski@gmail.com lub dzwońcie na numer 606327418 (przy nim czeka Mama Macieja) lub oczywiście na Policję – 112 lub 997.

1 komentarz

  1. dobrze ze pan Maciej jest caly i zdrowy,ale szkoda ze moj znajomy od kilku lat się nie odnalazł po kłótni ze swoja rodzina i ze tyle ludzi ginie i bez śladu😭😭😭😭

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.