PBŚ-Detectio partnerem UMK w Toruniu.

Hejt Korporacyjny: Współpraca Prywatnego Biura Śledczego-Detectio z UMK w Toruniu, Prywatnym Biuro Śledcze- Detectio  było Partnerem projektu w ramach warsztatu kreatywnego z wykorzystaniem metody Design Thinking. Celem współpracy było znalezienie rozwiązań dotyczących problemu hejtu korporacyjnego.
Poniżej pierwsza karta Podsumowania realizacji wspólnego projektu. Niestety ze względu na tajemnicę firmową Prywatnego Biura Śledczego-Detectio, nie możemy opublikować szczegółów Raportu. W ocenie szefostwa firmy realizacja projektu przyczyni się do powstania nowej narzędziowni, wykorzystywanej w sprawach naszych klientów.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 

PROJEKT UNI-KOMP-AS 

Raport podsumowujący 

Grupa projektowa pracująca na zlecenie Prywatnego Biura Śledczego „Detectio” 

Tytuł projektu:

W jaki sposób Detectio może pomagać swoim klientom biznesowym w przeciwdziałaniu hejtowi korporacyjnemu?

Aktualnie zespół ekspercki Prywatnego Biura Śledczego – Detectio opracowuje szczegółowe rozwiązania do wprowadzenia testowego od  stycznia 2018 roku. Jak wynika z analizy spraw realizowanych przez Prywatne Biuro Śledcze -Detectio preferowanym narzędziem konkurencyjnym w zakresie czynów nieuczciwej konkurencji i działania na szkodę przedsiębiorstw, jest hejt korporacyjny. Od wielu lat jesteśmy liderem na rynku usług mających na celu przeciwdziałaniu tym zagrożeniom. Ciągła modernizacja stosowanej narzędziowni analitycznej i wykrywczej musi korespondować ze zmianami w działaniach przestępców. Należy zauważyć, że hejt to zagrożenie dotyczące także a może na równi osób fizycznych. W dalszym ciągu wykrywczość sprawców bądź zleceniodawców, jest znikoma w stosunku do skali zagrożenia. Dlatego Prywatne Biuro Śledcze-Detectio wzięło udział w realizacji projektu prowadzonego przez UMK w Toruniu. Kolejny raz mogliśmy się przekonać, że młode kreatywne umysły są w stanie dostarczyć wielu cennych pomysłów i spojrzeć na problem w sposób innowacyjny i kreatywny.

Pozdrawiamy organizatorów i uczestników projektu.

Za zespół:

Właściciel/ Dyrektor Zarządzający: Marian Szłapa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.