Prywatne Biuro Śledcze-Detectio rekomenduje urządzenie DRUID DS.-600

Urządzenie udostępniamy odpłatnie partnerom biznesowym i prywatnym

  • Do czego służy akustyczny system przeciwpodsłuchowy Druid?
    System jest przeznaczony do zabezpieczenia poufności rozmów biznesowych i prywatnych. W praktyce kontrwywiadowczej spotykamy się z wykrywaczami i lokalizatorami potencjalnych źródeł zagrożenia takich jak: klasyczne podsłuchy, podsłuchy sejsmiczne czy laserowe, dyktafony czy rejestracja dźwięku przy pomocy telefonów komórkowych wniesionych do pomieszczeń. Istotnym z perspektywy ochrony przed inwigilacją jest fakt, że sala konferencyjna, lokal bądź inne pomieszczenie w którym prowadzimy newralgiczne rozmowy, powinny być poddane każdorazowo i wielokrotnie inspekcji i sprawdzeniu. W praktyce nie jest to możliwe. Dodatkowym mankamentem takiego rozwiązania jest potrzeba sprawdzania każdego z uczestników rozmowy co z całą pewnością jest dyskomfortowe dla każdej ze stron. W relacjach biznesowych – zachowanie takie może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego.
    Druid DS.-600 jest jedynym dostępnym rozwiązaniem tego typy na wolnym rynku. Chroni nas przed inwigilacją. PBŚ-Detectio posiada urządzenie zabezpieczające sześć stanowisk. Umożliwia więc jednoczesną konferencję ( rozmowę ) sześciu osobom.
    Druid DS.-600 analizuje dźwięki rozmowy i generuje zakłócenia akustyczne które skutecznie maskują treść rozmowy i powodują, że jest niezrozumiała i całkowicie bezużyteczna dla osoby, która ją podsłucha lub zarejestruje. Testy tego systemu wykazały, że nie jest możliwe odszumienie zapisanego sygnału i odfiltrowanie z niego treści rozmowy, nawet przy zastosowaniu specjalistycznych narzędzi i algorytmów. , Uczestnicy konferencji słyszą siebie nawzajem bez problemu dzięki zestawom słuchawkowym w które są wyposażeni. Każdy moduł umożliwia jednoczesne użycie 6 zestawów. Możliwa jest także współpraca 2 lub 3 podłączonych ze sobą urządzeń, dzięki czemu w pełni zabezpieczonej konferencji może wziąć udział nawet 18 osób.Może być zasilany z sieci energetycznej lub ze zintegrowanych akumulatorów, które umożliwiają pracę od 4 do 6 godzin.
    Szczegóły dla firm i osób zainteresowanych pod numerem telefonu: 56655312

<!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.