Prywatny Detektyw – ważne ogniwo w negocjacjach rodzinnych

Centrum rozwodowePrywatny Detektyw i jego praca w odczuciu większości ludzi kojarzy się z gromadzeniem materiału pozwalającego na skuteczne przeprowadzenie sprawy rozwodowej lub wykorzystania go w negocjacjach rozwodowych z partnerem. Jednakże są sytuacje życiowe, które dobitnie pokazują, jak ważnym ogniwem w sprawach rodzinnych jest sam prywatny detektyw a nie oczekiwany efekt jego pracy. Poniżej przedstawiona historia została opublikowana na prośbę i za zgodą głównego bohatera, który tym gestem chciał zarówno odwdzięczyć się naszej agencji za pomoc jak i dać przykład osobom w podobnej sytuacji, szukających wpierw pomocy na różnorakich forach internetowych, by nie zwlekali ze zwróceniem się o pomoc do sprawdzonej i profesjonalnej agencji detektywistycznej.

Prywatny Detektyw – Negocjator – Psycholog

W marcu tego roku w Kancelarii Prywatnego Biura Śledczego – Detectio zjawił się sfrustrowany mężczyzna. Z przekazanych informacji wynikało, że jego dwudziestodziewięcioletnia żona zdradza go. Uważał, że posiada niezbite dowody. W tym biling telefonu w którym zauważył powtarzalne numery rozmów wychodzących. O utrzymywaniu kontaktów pozamałżeńskich miały też świadczyć częste popołudniowo-wieczorne wyjścia z domu.

Prócz licencji liczy się intuicja prywatnego detektywa…

Została podpisana umowa na zlecenie czynności detektywistycznych w przedmiocie uzyskania dowodów dla potrzeb przyszłego postępowania rozwodowego. Przed podjęciem obserwacji niejawnych żony zlecającego, przeprowadzono analizę przekazanych informacji i wstępne sprawdzenia, także w oparciu o kwerendę zasobów internetowych. Prywatne Biuro Śledcze – Detectio, dysponuje specjalistycznymi programami i narzędziami, pozwalającymi na profesjonalne działania w tym zakresie. Już pierwsze sprawdzenia przekazanych nam numerów telefonów, wzbudziły wątpliwości co do trafności podejrzeń naszego klienta. Należy zaznaczyć, że każde zlecenie tego typu traktujemy indywidualnie i zawsze bierzemy pod uwagę, możliwość innego scenariusza niż ten zakładany przez naszych mocodawców. Powtarzające się numery telefonów miały związek z jednym z hospicjów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Obserwacje Prywatnego Biura Śledczego- Detectio, wykazały, że żona naszego klienta zaangażowała się w działalność wolontariacką, która pochłonęła ja całkowicie. W takich sprawach jak ta, nie wystarczy dokonać ustaleń i przekazać suche fakty. Nie zawsze rozwiązuje to problem. W świadomości klienta, może przecież zrodzić się podejrzenie, że wizyty w takim miejscu nie muszą być związane z potrzeba pomocy a osobą kochanka / kochanki. Innym problemem w tej sprawie było to, że żona naszego klienta nie brała pod uwagę tego, że nawet najwspanialsze idee mogą być zabójcze dla codziennego życia- w tym wypadku- małżeństwa.

… i doświadczenie w sprawach rozwodowych

Detektyw a właściwie, jak potocznie się mówi detektywka, bez ujawniania właściwego powodu, zjawiła się w hospicjum i nawiązała kontakt z żoną klienta. Opowiedziała jej „ swoją” historię, w jak sposób straciła męża i rodzinę. Kilka spotkań wystarczyło, aby wzbudzić refleksję. Tak naprawdę zlecenie detektywistyczne, uratowało rodzinę klienta.

Negocjacje w sprawach rozwodowych mogą być skuteczniejsze

W ciągu roku Prywatne Biuro Śledcze – Detectio prowadzi kilkadziesiąt spraw damsko-męskich. W większości z nich podejrzenia potwierdzają się. Jest jednak pewien procent gdzie działania i negocjacje detektywistyczne, ukazują inny niż przewidywany przez naszych klientów scenariusz.

Skuteczny detektyw to osoba nie tylko znająca daną dziedzinę prawa ale także profesjonalista, który posiadana przez siebie wiedzę potrafi zastosować w praktyce. Detektyw musi posiadać wiedzę psychologiczną i socjologiczną. W Prywatnym Biurze Śledczym – Detectio wykorzystuje się praktyków z zakresu negocjacji przed procesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.