Powrót do O firmie

Kariera

KarieraKariera w Prywatnym Biurze Śledczym- Detectio

Zawód detektywa cieszy się rosnącą popularnością a zapotrzebowanie na informacje tak w sferze procesowej jak i operacyjnej zarówno w kraju jak i za granicą jest ogromne.

Jeżeli jesteś zdeterminowany aby pracować i doskonalić swoje umiejętności z najlepszymi fachowcami w tej branży, skontaktuj się z nami.

Kogo poszukujemy:

 • ekspertów z dziedzin stanowiących specjalizację biura, a w szczególności osób zajmujących się w przeszłości bezpieczeństwem biznesu,
 • praktyków w technikach operacyjnych w tym tajnej obserwacji,
 • emerytowanych funkcjonariuszy służb specjalnych i Policji, specjalizujących się w poszukiwaniu osób zaginionych i ukrywających się,
 • prawników i praktyków w operacyjnych działaniach w terenie, mających doświadczenie w prowadzeniu śledztw z zakresu zorganizowanej przestępczości i działań na szkodę firm.
 • fascynatów detektywistyki z przygotowaniem teoretycznym, zdecydowanych na rozwój zawodowy w tej branży.

W jaki sposób przeprowadzamy selekcję kandydatów na detektywów:

 • Zainteresowany musi przesłać dokumenty aplikacyjne na adres biura.
 • Po wstępnej ocenie przydatności, wybrani kandydaci otrzymują zaproszenie na wstępną rozmowę.

Uwaga:

W niektórych przypadkach, będziesz poproszony o wyrażenie pisemnej zgody na badanie wariograficzne. Odmowa jest równoznaczna z zakończeniem procesu weryfikacyjnego.

W jaki sposób przeprowadzamy selekcję kandydatów na ” insiderów” detektywów obiektowych pracujących niejawnie w zabezpieczanych przedsiębiorstwach.

 • Po otrzymaniu dokumentów aplikacyjnych, każdy kandydat jest poddawany badaniu na wariografie, w celu oceny przydatności do pracy niejawnej.
 • Po pozytywnym przejściu badania, kandydat przystępuje do psychologicznych testów kwalifikacyjnych / czynności wykonuje psycholog.
 • Każdy kandydat / posiadający licencję detektywa/ musi odbyć I stopień specjalistycznego kursu- prowadzonego przez Prywatne Biuro Śledcze- Detectio.
 • Po odbyciu praktyki, insider jest wpisywany na listę detektywów obiektowych i rozmieszczany, w zależności od zleceń PBŚ-Detectio bądź współpracujących Agencji na terenie całego kraju.

Nie każdy może z nami współpracować ale ci którzy podejmą trud przejścia weryfikacji i selekcji, zdobędą interesujący, perspektywiczny i dobrze płatny zawód. Zapraszamy.


 

Ogłoszenie o rekrutacji detektywów obiektowych

Prywatne Biuro Śledcze Detectio rozpoczyna rekrutację na stanowisko detektywa obiektowego ”insidera”.

Chętnych prosimy o bezpośredni kontakt z Wicedyrektorem – Wojciechem Wangartem telefonicznie pod
nr +48739058422 lub mailowo przez adres wicedyrektor@detectio.pl.

Ważne!

Jednym z warunków podstawowych jest poddanie się badaniu wariograficznemu w celu zainicjowania opracowania kandydata oraz ukończenie kursu detektywów obiektowych, którego termin został wyznaczony na ostatni kwartał tego roku.

Pozostałe informacje – tylko dla zainteresowanych – w trakcie bezpośredniego kontaktu.