Miejsce przebywania zaginionej Ewy R. ustalone.

Poszukiwania osób zaginionych detectioPrawie dwa miesiące trwały poszukiwania zaginionej pani Ewy. Na początku marca syn i wnuk 78-letniej kobiety zjawili się w Kancelarii Prywatnego Biura Śledczego- Detectio. W tym czasie trwały już od dwóch tygodni czynności policyjne. Detektywi zaangażowani w sprawę twierdzą, że były to najintensywniejsze działania poszukiwawcze w historii biura. Czynności wykonywano w pięciu województwach. Rozpytano prawie sto osób z najbliższego i dalszego kręgu znajomych. Przeprowadzono analizę sytuacji rodzinnej i osobistej pani Ewy. Na właściwy trop natrafiono podczas rozmowy z rówieśnikiem pani Ewy, zamieszkałym w Częstochowie.

Niestety, nie możemy ujawnić szczegółów związanych ze sprawą. Rodzina pani Ewy poprosiła o nieudzielanie szczegółowych informacji prasie i na blogu firmowym.

Cieszymy się, ze po raz kolejny detektywi Prywatnego Biura Śledczego- Detectio, wykazali się profesjonalizmem i zakończyli sukcesem poszukiwanie osoby.

2 Komentarze

  • Katarzyna Obara on 27/04/2015 at 19:46
  • Odpowiedz

  Korzystałam z usług biura detektywistycznego – Detectio. To uczciwa firma a ludzie tam zatrudnieni to zawodowcy. Dla mnie odszukali byłego 🙂 już na szczęście męża. W mojej sprawie ustalali także w Anglii, Cieszę się z kolejnego sukcesu tego Biura i pozdrawiam pracujących tam detektywów.

  • Andrzej Lemanski on 27/04/2015 at 19:55
  • Odpowiedz

  To prawda. Prywatne Biuro Śledcze- Detectio pracowało dla firmy mojego brata. Odszukali ukrywającego się dłużnika, ustalili także ukryty majątek. To profesjonalna agencja detektywistyczna. Również pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.