Katalog oznak zdrady

Zdrada czy romans

Każda zdrada małżeńska ale także partnerska jest rozpoznawalna. Na podstawie wieloletnich doświadczeń naszych detektywów w pozyskiwaniu dowodów dla potrzeb spraw rozwodowych ale także weryfikacji podejrzeń o zdradę, wspólnie z psychologiem współpracującym z Prywatnym Biurem Śledczym Detectio opracowaliśmy tzw. trzynastkę czyli katalog oznak zdrady. Zestawienie to może ci pomóc w trakcie wstępnej weryfikacji podejrzeń, nie jest jednak wystarczające do tego abyś stwierdził / stwierdziła, że twój partner zdradza.

W ocenie praktyków z Prywatnego Biura Śledczego Detectio są to zachowania i zmiany w zachowaniach, które dotyczą zarówno mężczyzn jak i kobiet. Należy pamiętać, że w twoim przypadku mogą to być jedynie niektóre oznaki bądź kompilacja zachowań ujętych w katalogu.

Katalog trzynastu podstawowych oznak zdrady:

 1. Powtarzające się pozostawanie w pracy i późne powroty do domu przy jednoczesnym braku odzwierciedlenia tego faktu w wysokości uposażenia męża/ partnera,
 2. Delegacje, konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe na których musi mieć wyłączony telefon, albo pozostaje poza zasięgiem,
 3. Niewytłumaczalne wahania stanu konta bankowego,
 4. Zauważalne zmiany w dbałości o wygląd, fryzurę i ubiór ( nagła zmiana stylu ubierania się, zmiana wody toaletowej, perfum),
 5. Drastyczna zmiana w higienie zdrowotnej i aktywności fizycznej ( siłownia),
 6. Przesadna dbałość o tajemnicę korespondencji ( pilnowanie telefonu, zakup drugiego telefonu bądź innej karty SIM, głuche telefony, częste esemesowanie bądź próba ukrywania tego faktu)
 7. Częste i bardzo długie przesiadywanie przed komputerem w swoim pokoju bądź przestrzeni prywatnej i jego szybki wyłączanie gdy wchodzisz.
 8. Zmiany w życiu seksualnym ( brak zainteresowania seksem z żoną / partnerką ) bądź zmiany w zachowaniach seksualnych,
 9. Zmiana priorytetów i mniejsza dbałość o ciebie i wasze dzieci,
 10. Częstsze niż zwykle kłótnie, związane z napięciem emocjonalnym,
 11. Przesadna bądź niewystępująca wcześniej zazdrość,
 12. Nadmierne zaangażowanie w związek lub dystans ( ten aspekt dotyczy przede wszystkim zdradzających kobiet ),
 13. Częste prezenty ( dotyczy zdradzających mężczyzn, którzy w ten sposób chcą zagłuszyć wyrzuty sumienia )

Kiedy w Prywatnym Biurze Śledczym Detectio zjawia się klient z problemem zdrady, detektyw prowadzący rozmowę rozpoczyna ją od dokładnej analizy przypadku. Nie wyciągamy nigdy wniosków na podstawie emocjonalnej wypowiedzi naszego gościa. Bierzemy je pod uwagę ale profesjonalizm nie pozwala na szybkie oceny czy wnioski. Każdy przypadek – także twój – jest inny. No i co najważniejsze, pamiętajcie o teorii samospełniającego się proroctwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.