Detektyw Obiektowy – Insider – Podstawowe informacje

Najpierw należy odpowiedzieć jednak na pytanie- po co Prywatne Biuro Śledcze – Detectio szkoli detektywów obiektowych i do jakich zleceń są oni wykorzystywani?

Detektywi obiektowi przeznaczeni są do pracy niejawnej, wewnątrz organizacji przedsiębiorstwa naszych klientów. Celem ich działania jest rozpoznanie a niejednokrotnie rozpracowanie osób działających na szkodę naszego mocodawcy. Najczęściej dotyczy to przestępczych działań skierowanych na tajemnicę przedsiębiorstwa (praca na rzecz konkurencji), nieuczciwej konkurencji, kradzieży własności intelektualnej czy też sabotażu. Priorytetem insidera jest pozyskanie dowodów lege artis czyli takich które klient wykorzysta w przyszłym postępowaniu czy w “negocjacjach”. Realizacja takich zleceń to praca dla profesjonalistów. Tutaj nie wystarczy aparat fotograficzny za kilkaset złotych i licencja detektywa.

Osoba realizująca takie zadania musi posiadać specyficzne cechy osobowościowe i niezwykłą odporność na sytuacje stresowe, często spotyka się z realnym zagrożeniem.

Pozyskiwanie insiderów a także techniki ich szkoleń, pozostają tajemnicą Biura. Można jedynie wspomnieć , że pierwszym narzędziem do eliminacji kandydatów jest badanie na poligrafie ( wariografie).

Ogromne zainteresowanie tego rodzaju wyspecjalizowanymi usługami , było źródłem koncepcji stworzenia ” bazy insiderów”. Bardzo chętnie z przeszkolonych “detektywów obiektowych” korzystają także inne agencje detektywistyczne z terenu całego kraju.

Detektyw obiektowy to detektyw wszechstronnie wyszkolony i przygotowany do realizacji skomplikowanych zadań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.