Dbamy o jakość kształcenia przyszłych Prywatnych Detektywów

Prywatny detektyw to zawód wymagający od wykonujących go osób,  najwyższych standardów etycznych, rozleglej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Osoby go wykonujące, wypełniając lukę między zapewnieniem ochrony praw i interesów jednostki a zadaniami ustawowych organów państwa zmierzającymi do ochrony praw ogółu,  dotykają bardzo  często najbardziej intymnej sfery ludzkiej prywatności. Deregulacja zawodu umożliwiła osobom, które nie przeszły wcześniejszej selekcji z racji zbyt niskiego poziomu wiedzy i umiejętności,  wykonywanie zawodu detektywa.

Prywatne Biuro Śledcze – Detectio jako członek Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów zobowiązany jest Kodeksem Etyki Prywatnego Detektywa do stania na straży godności zawodu i tworzenia jego pozytywnego wizerunku w społeczeństwie. Obowiązek ten wykonujemy poprzez dbanie o jakość przygotowania osób, które w przyszłości mogą chcieć ten zawód wykonywać. W tym celu nie tylko powołaliśmy Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Detektywów i Pracowników Ochrony, ale także aktywnie uczestniczymy w poprawie jakości kształcenia na uczelniach wyższych. Toruń, jak i całe województwo kujawsko-pomorskie, dzięki szerokiej bazie uczelni wyższych doskonale się do tego nadają.

Dlatego też kolejny już raz wzięliśmy czynny udział w kształtowaniu programu nauczania uczelni wyższej. Tym razem kierunku: Bezpieczeństwo wewnętrzne – Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

By nie być gołosłownymi  poniżej publikujemy oficjalne podziękowania

WSB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.