Copyright – Prawa Autorskie

Właściciel strony:

Właścicielem niniejszej strony jest Prywatne Biuro Śledcze – Detectio z siedzibą w Toruniu przy Szosie Chełmińskiej 26. NIP PL 8791276291 REGON 340535440.

Informacja o prawach autorskich:

O ile wyraźnie nie wskazano inaczej w treści niniejszego dokumentu, wszelkie prawa do zamieszczonych w niniejszym serwisie materiałów przysługują właścicielowi strony, lub osobom trzecim od których właściciel nabył stosowne komercyjne licencje. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz modyfikowanie zamieszczonych w niniejszym serwisie treści oraz materiałów graficznych (z wyłączeniem materiałów osób trzecich objętych osobną licencją na to zezwalającą) w jakiejkolwiek postaci, bez pisemnej zgody właściciela surowo wzbronione.

Materiały objęte odrębnymi licencjami (third party copyright):

PSLD - Logo 150px Logo Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów jest znakiem towarowym w/w organizacji i podlega ochronie. Regulamin korzystania z logotypu znajduje się na stronie PSLD – Prawa Autorskie
gazeta_pomorska Właścicielem logotypu Gazety Pomorskiej jest Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. Materiał wraz z logotypem zamieszczony w zakładce Media o nas cytowany jest zgodnie z warunkami korzystania z treści Gazety Pomorskiej.
 nowosci Właścicielem logotypu Dziennika Toruńskiego Nowości jest ExpressMedia Sp. z o.o. w Bydgoszczy. Materiał wraz z logotypem zamieszczony w zakładce Media o nas jest cytatem w rozumieniu prawa autorskiego.
 Kariera Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
 Blog detektywistyczny Grafika jest utworem zależnym, którego oryginał udostępniony jest na zasadach licencji Creative Commons Zero. Rozpowszechnianie bez zgody autora utworu zależnego zabronione.
 Prawo i etyka Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
 Nieuczciwa konkurencja Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
 Wywiad gospodarczy Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
 kontrwywiad gospodarczy Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
 Audyt teleinformatyczny Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
detektyw obiektowy Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
Dowody sądowe Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
Centrum rozwodowe Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
Poszukiwania osób Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
Szkolenia Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
 Dowody zdrady - rozwód z orzeczeniem o winie Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
 Do bloga - pisemne sprawozdanie z czynności detektywa Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
 Do bloga - konsultacje detektywistyczne Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
Obrazek pozyskany z ogólnodostępnych źródeł cyfrowych rozpowszechniany przez autora na zasadach licencji Creative Commons Zero.
© Andre Klopper | Dreamstime Stock Photos

© Andre Klopper | Dreamstime Stock Photos

 © Andre Klopper | Dreamstime Stock Photos – obrazek rozpowszechniany na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa.
 Zdjęcie uzyskane za zgodą właściciela praw autorskich.
 © Gabriel Rodríguez

Obrazek rozpowszechniany na licencji Creative Commons Attribution-ShareAlike

thumb-print-1-1151991 copyright: georgie_c
© georgie_c Obrazek rozpowszechniany na zasadach opisanych w poniższej licencji
Informatyka Śledcza i Odzyskiwanie Danych z urządzeń mobilnych
© Carsten Mueller Obrazek rozpowszechniany na zasadach opisanych w poniższej licencji